BLOG Działalność SKO Lekcje o oszczędzaniu Konkursy 2016/2017 Konkursy 2017/2018 Międzyszkolny konkurs o oszczędzaniu

Wyniki Konkursu - Jak oszczędzamy?

Nareszcie ! Dopiero za drugim podejściem udało Wam się zorganizować i niektórzy z Was dostarczyli prace konkursowe. W pierwszym terminie (w grudniu) nie wpłynęły żadne prace. Prosiliście o zmianę terminu i po raz drugi konkurs ten ogłosiliśmy w maju. Cieszymy się, że podjęliście się tego zadania, choć czujemy niedosyt. Prac było niewiele i zabrakło w nich weny twórczej, pomysłowości i oryginalności.

Wyróżniona została praca Bartka i Kuby, którzy trzymają żarówki zwykłą i ledową.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie lepiej. Praca z aparatem fotograficznym naprawdę może być wielką frajdą i przyjemnością, dawać satysfakcję oraz inspirować do działania i innego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość.

Obejrzyjcie prace konkursowe

...................................................................................................................................

UWAGA - KONKURS FOTOGRAFICZNY

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym - JAK OSZCZĘDZAMY ?

Wszystkich chętnych uczniów zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym

pt. "JAK OSZCZĘDZAMY "

Używacie różnego rodzaju urządzeń mobilnych, więc wykorzystajcie ich możliwości i przeżyjcie przygodę z fotografią. Może ktoś z Was ma super oko do oglądania świata przez obiektyw.

Temat jak widzicie bardzo szeroki, pragniemy byście uwiecznili na swoich fotkach jak oszczędzamy w domu, w szkole, w naszym mieście, sami, w rodzinie, w społeczeństwie.

Zdjęcia w postaci plików jpg dostarczacie do opiekunów SKO na nośnikach typu karty, pendrivy do końca kalendarzowego 2017 roku.