Najładniejsza kartka świąteczna

W grudniu 2017 r. odbyła się druga edycja konkursu językowego na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku obcym. Konkurs ten cieszył się dużą popularnością wśród uczniów szkoły podstawowej. Dzieci wystawiły sześćdziesiąt cztery kartki, ale tylko trzy mogły zdobyć miano najładniejszych. Uczniowie w głosowaniu wybrali zwycięzców konkursu. I miejsce zajęła Kinga Tomczyk z klasy VI A, II miejsce zajęła Patrycja Zięba z klasy V A, a III miejsce zajęła Malwina Supeł z klasy VI A.

Turniej bożonarodzeniowy

W dniu 14.12.2017 r. odbyły się w naszej szkole potyczki językowe z wiedzy o Świętach Bożego Narodzenia. W rywalizacji udział wzięli przedstawiciele siedmiu klas szkoły podstawowej
- od klasy IV do klasy VII. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko znajomością języków obcych, ale także umiejętnością działania w grupie. Pomino zaciętej rywalizacji zabawa była wspaniała. Największą niespodzianką konkursu okazała się klasa IV A, która po trzech konkurencjach zajmowała egzekwo pierwsze miejsce z dwoma starszymi klasami VII A i VII B. Ostatecznie po dogrywce pierwsze miejsce zajęła klasa VII A, a drugie miejsce klasy IV A i VII B.