Andrzejki (Andreasnacht)

kliknij w zdjęcie

28.11.2016 r. zorganizowane zostały Andrzejki (Andreasnacht) dla uczniów ze szkoły Pestalozzi w Guben i uczniów klasy VI, którzy uczęszczaja na zajęcia z języka mniejszości narodowej oraz uczniów gimnazjum. Uczestnicy spotkania obejrzeli film poświęcony wróżbą andrzejkowym, a następnie rozwiązali quiz dotyczący obejrzanego filmu. Następnym punktem programu były wróżby przygotowane przez uczniów z naszego gimnazjum. Wszyscy bawili się wybornie. Impreza zakończyła się poczęstunkiem dla wszystkich uczestników zabawy.