ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE, ROZWIJAJĄCE, KÓŁKA
W SZKOLE PODSTAWOWEJ
IM. M. KOPERNIKA W GUBINIE
W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
DZIEŃ, GODZINA, MIEJSCE |
RODZAJ ZAJĘĆ |
PROWADZĄCY |
|
I ETAP EDUKACJI |
|
Piątek-11.45, sala 11 |
Zajęcia rozwijające „Bystry umysł” dla kl. I a,I b |
E.Rajkowska |
Piątek-11.45, sala 4 |
Zajęcia wyrównawcze dla kl. I a, I b |
R.Jędrzejczyk |
Poniedziałek-10.50, sala 11 |
Zajęcia szachowe dla kl. I a |
E.Rajkowska |
Piątek- 10.50, sala 4 |
Zajęcia szachowe dla kl. I b |
E.Rajkowska |
Czwartek-11.45, sala 6 |
Zajęcia wyrównawcze dla kl. IIa |
M.Fredrych |
Poniedziałek-11.45, sala 7 |
Zajęcia szachowe dla kl. II b |
H.Liczbińska |
Czwartek-12.45, sala 7 |
Zajęcia wyrównawcze dla kl. II b |
A.Karska |
Środa-12.45, sala 6 |
Zajęcia szachowe dla kl. II a |
E.Salej |
Wtorek-13.45, sala 7 |
Zajęcia rozwijające „Kreator” dla kl. I-III |
A.Karska |
Wtorek-11.45, sala12 |
Zajęcia wyrównawcze dla kl. III b |
H.Liczbińska |
Czwartek-12.45, sala 12 |
Zajęcia rozwijające „Mały Ratowniczek” dla kl. I-III |
H.Liczbińska |
Poniedziałek-11.45, sala 3 |
Zajęcia wyrównawcze dla kl. III a |
E.Salej |
Czwartek-12.45, sala 13.30 |
Zajęcia szachowe dla kl. III |
E.Salej |
|
II ETAP EDUKACJI |
|
Czwartek-14.30, sala305 |
Zajęcia rozwijające z j. polskiego dla kl. VIII przygotowanie do egzaminu
|
M.Durniatt-Gruszecka |
Piątek-13.45, sala 305 |
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla kl. VII-VIII |
M.Durniatt-Gruszecka |
Środa-13.45, sala 305 |
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla kl. V-VI |
M.Durniatt-Gruszecka |
Wtorek - 13.45, sala 105 dziewczęta Środa - 13.45, sala 105 chłopcy |
Zajęcia rozwijające umiejętności języka angielskiego dla kl. VIII Przygotowanie do egzaminu. |
D.Kościukiewicz |
Środa-14.30, sala 109 |
Kółko wokalne |
A.Dobek
|
Wtorek -13.45, sala 209 |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. V |
D.Michalczyk |
Środa -14.30, sala 209 |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. VI |
D.Michalczyk |
Środa- 14.00, sala 209 |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. VII a |
D.Michalczyk |
Czwartek-13.45, sala 209 |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. IVa |
D.Michalczyk |
Czwartek- 14.30, sala 209 |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. VII b |
D.Michalczyk |
Czwartek 14.35, sala 203 |
Zajęcia rozwijające z matematyki „Bystry umysł” dla kl. IV-VIII |
B.Grzegorzak |
Wtorek-12.45, biblioteka |
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla kl. IV |
D.Siewruk |
Czwartek-14.35, sala205 |
Zajęcia rozwijające i recytatorskie z j. polskiego dla kl. IV-VII |
J.Sidor |
Środa-12.45, biblioteka |
Zajęcia redakcyjno-dziennikarskie „Gazetka szkolna” |
D.Siewruk |
|
|
|
|
|
|